19 Nisan 2019
  • İstanbul10°C
  • Ankara5°C

D. MEHMET DOĞAN: KİTAPLARA VE YAZARLIĞA ADANMIŞ BİR ÖMÜR

TYB Gençlik Birimi’nin, TYB Şeref Başkanı D. Mehmet Doğan için hazırladığı “ 70. Yaş Yılında Dr. D. Mehmet Doğan’a Saygı Gecesi” programı kitap olarak yayınladı.

D. Mehmet Doğan: Kitaplara ve Yazarlığa Adanmış Bir Ömür

03 Ağustos 2018 Cuma 15:00

29.12. 2017 tarihinde Ankara’da gençlerin düzenlediği saygı gecesi etkinliğine D. Mehmet Doğan’ın arkadaşları, dostları, şairler, yazarlar ve akademisyenler katılmıştı.

“D. Mehmet Doğan Kitaplara ve Yazarlığa Adanmış Bir Ömür” adıyla yayınlanan kitap; programdaki konuşmacıların Doğan’ın insanlara, olaylara, hayata bakışını, kültür, sanat ve edebiyat alanındaki başarısına ilişkin değerlendirmelerinden oluşuyor.

Rabia Nur Akmaz ve Merve Aksakal tarafından hazırlanan, Yazar Yayınları tarafından basılan ve 72 sayfadan oluşan kitapta;  Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Ahmet Fatih Gökdağ, Bekir Sıddık Soysal, Dr. Mehmet Sılay, Mehmet Nezir Gül, Prof. Dr. Fatih Uşan, Doç. Dr. Kudret Bülbül, İbrahim Eryiğit, Erbay Kücet, Celil Güngör ve D. Mehmet Doğan konuşmacı olarak yer alıyor.

Kitapta; programın sonunda düzenlenen ve gençlerin konuşmacı olarak yer aldığı panelin tebliğ sunumları ve etkinlik fotoğrafları da bulunuyor.

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.