Hitler, Yahudileri hiç olmazsa gizli gizli katletmeye çalışıyordu; bu Netanyahu canisi ise Filistinli kadınları çocukları dünyanın gözü önünde, gözlerimizin içine sokarcasına bombalayarak, yakarak, parçalayarak öldürüyor! Bu daha büyük bir canilik değil mi?
İsrail, dün de Refah'ta mültecilerin sığındığı çadırları ikinci kez bombaladı. İlkinde 45 Filistinliyi feci şekilde katletti, dün ise 20'den fazlasını. Son üç haftada Refah'ta yerinden edilen Filistinlilerin sayısı da 1 milyonu aştı.
Kadın ve çocukları açık açık katleden, Filistinlilere soykırım uygulayan Netanyahu canisiyle dünya maalesef baş edemiyor.
Sebebi, Batılı büyük devletlerin bu alçak soykırımcı caninin arkasında durması. Özellikle de ABD'nin. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ın dünkü açıklamaları çok önemliydi. Fidan, "ABD'nin desteği olmadan soykırımın sürmesi mümkün değil" dedi.
Devamı: https://www.aksam.com.tr/yazarlar/kurtulus-tayiz/netanyahunun-boynuna-zincir-vurmadan/haber-1478584
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.